SMBJ200A/TR13
- 型號描述:
324V Clamp 1.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
TVS DIODE 200VWM 324VC DO214AA
- 型號:
- SMBJ200A/TR13
- 品牌:
- YAGEO
- Zener
- Unidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 200V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 224V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 324V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 1.9A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)