SA15A/TR13
- 型號描述:
24.4V Clamp 20.9A Ipp Tvs Diode Through Hole DO-204AC (DO-15)
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO204AC
- 型號:
- SA15A/TR13
- 品牌:
- YAGEO
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-204AC, DO-15, Axial
- Mounting Type
- Through Hole
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 20.9A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 15V
- Supplier Device Package
- DO-204AC (DO-15)
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 24.4V
- Power - Peak Pulse
- 500W