首頁 > YAGEO代理商 > RV2512JK-0715ML
影像僅供參考,以產品規格為準
RV2512JK-0715ML
型號描述:
15 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film
厚膜電阻器 - SMD 15 MOhms 1W 2512 5%
型號:
RV2512JK-0715ML
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
15 MOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
1W
Composition
Thick Film
Features
Automotive AEC-Q200, High Voltage
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Supplier Device Package
2512
Ratings
Size / Dimension
0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)