首頁 > YAGEO代理商 > RL2512FK-070R03L
影像僅供參考,以產品規格為準
RL2512FK-070R03L
型號描述:
30 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Current Sense Thick Film
RES 0.03 OHM 1% 1W 2512
型號:
RL2512FK-070R03L
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
30 mOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
1W
Composition
Thick Film
Features
Current Sense
Temperature Coefficient
±1200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Supplier Device Package
2512
Ratings
Size / Dimension
0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)