首頁 > YAGEO代理商 > PE1206FRF470R015L
影像僅供參考,以產品規格為準
PE1206FRF470R015L
型號描述:
15 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Film
RES 0.015 OHM 1% 1W 1206
型號:
PE1206FRF470R015L
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
15 mOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
1W
Composition
Metal Film
Features
Automotive AEC-Q200, Current Sense
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 170°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package
1206
Ratings
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.89mm)