PA2512FKF7W0R001E
- 型號描述:
1 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element
RES 0.001 OHM 1% 2W 2512
- 型號:
- PA2512FKF7W0R001E
- 品牌:
- YAGEO
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 1 mOhms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 2W
- Composition
- Metal Element
- Features
- Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 170°C
- Package / Case
- 2512 (6332 Metric)
- Supplier Device Package
- 2512
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.88mm)