首頁 > YAGEO代理商 > PA2512FKF070R001E
影像僅供參考,以產品規格為準
PA2512FKF070R001E
型號描述:
1 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element
RES 0.001 OHM 1% 1W 2512
型號:
PA2512FKF070R001E
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
1W
Tolerance
±1%
Features
Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Composition
Metal Element
Operating Temperature
-55°C ~ 170°C
Ratings
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
2512
Height - Seated (Max)
0.035" (0.88mm)
Failure Rate
Resistance
1 mOhms