NTD03-010MF
- 型號描述:
Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 3 A 0.433" (11.00mm)
ICL 10 OHM 20% 3A 11MM
- 型號:
- NTD03-010MF
- 品牌:
- YAGEO
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- R @ 25°C
- 10 Ohms
- Tolerance
- ±20%
- Current - Steady State Max
- 3 A
- R @ Current
- 288 mOhms
- Diameter
- 0.433" (11.00mm)
- Lead Spacing
- 0.197" (5.00mm)