N10SP005L-F
- 型號描述:
Inrush Current Limiter 5 Ohms ±15% 4 A 0.394" (10.00mm)
ICL 5 OHM 15% 4A 10MM
- 型號:
- N10SP005L-F
- 原廠包裝量:
- R @ 25°C
- 5 Ohms
- Tolerance
- ±15%
- Current - Steady State Max
- 4 A
- R @ Current
- 168 mOhms
- Diameter
- 0.394" (10.00mm)
- Lead Spacing
- 0.197" (5.00mm)