N10SP002M
- 型號描述:
Inrush Current Limiter 2 Ohms ±20% 5 A 0.394" (10.00mm)
ICL 2 OHM 20% 5A 10MM
- 型號:
- N10SP002M
- 品牌:
- YAGEO
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- R @ 25°C
- 2 Ohms
- Tolerance
- ±20%
- Current - Steady State Max
- 5 A
- R @ Current
- 99 mOhms
- Diameter
- 0.394" (10.00mm)
- Lead Spacing
- 0.197" (5.00mm)