CFR-50JR-52-9K2
- 型號描述:
- 碳膜電阻器 - 透孔 9.2 kOhms 1/2W 350 V 5% - 55 C+ 155 C Axial - 350 PPM / C, + 500 PPM / C AEC-Q200