431KD14-FTB
- 型號描述:
430 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
- 型號:
- 431KD14-FTB
- 品牌:
- YAGEO
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 500
數量:
- Maximum AC Volts
- 275 V
- Maximum DC Volts
- 350 V
- Varistor Voltage (Min)
- 387 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 430 V
- Varistor Voltage (Max)
- 473 V
- Current - Surge
- 4.5 kA
- Energy
- 115J
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 460 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Features
- Grade
- Qualification
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Disc 14mm