390KD14J-TB
- 型號描述:
39 V 2 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
VARISTOR 39V 2KA DISC 14MM
- 型號:
- 390KD14J-TB
- 品牌:
- YAGEO
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 750
- Maximum AC Volts
- 25 V
- Maximum DC Volts
- 31 V
- Varistor Voltage (Min)
- 35 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 39 V
- Varistor Voltage (Max)
- 43 V
- Current - Surge
- 2 kA
- Energy
- 13J
- Number of Circuits
- 1
- Capacitance @ Frequency
- 5100 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Features
- Grade
- Qualification
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Disc 14mm