361KD14-FTR
- 型號描述:
360 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
- 型號:
- 361KD14-FTR
- 原廠包裝量:
- 750
- Maximum AC Volts
- 230 V
- Maximum DC Volts
- 300 V
- Varistor Voltage (Min)
- 324 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 360 V
- Varistor Voltage (Max)
- 396 V
- Capacitance @ Frequency
- 560 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case
- Disc 14mm