361KD14-FP10TR
- 型號描述:
360 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
- 型號:
- 361KD14-FP10TR
- 品牌:
- YAGEO
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 750
- Maximum AC Volts
- 230 V
- Maximum DC Volts
- 300 V
- Varistor Voltage (Min)
- 324 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 360 V
- Varistor Voltage (Max)
- 396 V
- Current - Surge
- 4.5 kA
- Energy
- 93J
- Number of Circuits
- 1
- Capacitance @ Frequency
- 560 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Features
- Grade
- Qualification
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Disc 14mm