330KD05J-F
- 型號描述:
33 V 250 A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
VARISTOR 33V 250A DISC 5MM
- 型號:
- 330KD05J-F
- 品牌:
- YAGEO
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- Maximum AC Volts
- 20 V
- Maximum DC Volts
- 26 V
- Varistor Voltage (Min)
- 29.5 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 33 V
- Varistor Voltage (Max)
- 36.5 V
- Current - Surge
- 250 A
- Energy
- 1.1J
- Number of Circuits
- 1
- Capacitance @ Frequency
- 760 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Features
- Grade
- Qualification
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Disc 5mm