首頁 > YAGEO代理商 > 271KD10-FTR
影像僅供參考,以產品規格為準
271KD10-FTR
型號描述:
270 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM
型號:
271KD10-FTR
品牌:
YAGEO
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
Disc 10mm
Mounting Type
Through Hole
Current - Surge
2.5 kA
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TA)
Energy
37J
Grade
Number of Circuits
1
Varistor Voltage (Max)
297 V
Varistor Voltage (Min)
243 V
Varistor Voltage (Typ)
270 V
Maximum AC Volts
175 V
Maximum DC Volts
225 V
Capacitance @ Frequency
370 pF @ 1 kHz