首頁 > YAGEO代理商 > 241KD14-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
241KD14-TR
型號描述:
240 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
型號:
241KD14-TR
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
Disc 14mm
Mounting Type
Through Hole
Current - Surge
4.5 kA
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TA)
Energy
63J
Grade
Number of Circuits
1
Varistor Voltage (Max)
264 V
Varistor Voltage (Min)
216 V
Varistor Voltage (Typ)
240 V
Maximum AC Volts
150 V
Maximum DC Volts
200 V
Capacitance @ Frequency
830 pF @ 1 kHz