首頁 > XiangJiang代理商 > CA45B6R3K107TA
影像僅供參考,以產品規格為準
CA45B6R3K107TA
型號描述:
100 μF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 1411 (3528 Metric), 1210 2Ohm
CAP TANT 100UF 10% 6.3V 1411
型號:
CA45B6R3K107TA
品牌:
XiangJiang
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Features
General Purpose
Package / Case
1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
2Ohm
Lifetime @ Temp.
Manufacturer Size Code
B
Height - Seated (Max)
0.087" (2.20mm)
Failure Rate
Capacitance
100 µF
Voltage - Rated
6.3 V