首頁 > XP Power代理商 > VEU10US050-EU
影像僅供參考,以產品規格為準
VEU10US050-EU
型號描述:
5V 10 W AC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
壁裝式AC適配器 Fixed Plug Adapter, 10W, USB, Level VI
型號:
VEU10US050-EU
品牌:
XP Power
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Size / Dimension
1.45" L x 0.86" W x 2.20" H (36.8mm x 21.8mm x 55.9mm)
Voltage - Output
5V
Polarization
Output Connector
USB A Receptacle
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Cord Length
Operating Temperature
0°C ~ 60°C
Applications
ITE (Commercial)
Input Type
Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency
CB, CCC, TUV, UL
Form
Wall Mount (Class II)
Efficiency
Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max)
2.1A
Input Connector
CEE 7/16
Region Utilized
Europe
No Load Power Consumption
75mW (Max)
Power (Watts)
10 W