首頁 > XP POWER代理商 > VES120PS12
影像僅供參考,以產品規格為準
VES120PS12
型號描述:
12V 120 W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
型號:
VES120PS12
品牌:
XP POWER
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Region Utilized
International
Form
Desktop (Class I)
Input Type
Cord (Sold Separately)
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output
12V
Current - Output (Max)
10A
Power (Watts)
120 W
No Load Power Consumption
150mW (Max)
Polarization
Applications
ITE (Commercial)
Efficiency
Level VI, CoC Tier 2
Operating Temperature
0°C ~ 60°C
Output Connector
Power DIN, 4 Pin
Cord Length
47.2" (1.20m)
Input Connector
IEC 320-C14
Size / Dimension
6.61" L x 2.80" W x 1.48" H (168.0mm x 71.0mm x 37.2mm)