VES120PS12
- 型號描述:
12V 120 W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
- 型號:
- VES120PS12
- 品牌:
- XP Power
數量:
- Region Utilized
- International
- Form
- Desktop (Class I)
- Input Type
- Cord (Sold Separately)
- Voltage - Input
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output
- 12V
- Current - Output (Max)
- 10A
- Power (Watts)
- 120 W
- No Load Power Consumption
- 150mW (Max)
- Polarization
- Applications
- ITE (Commercial)
- Efficiency
- Level VI, CoC Tier 2
- Operating Temperature
- 0°C ~ 60°C
- Output Connector
- Power DIN, 4 Pin
- Cord Length
- 47.2" (1.20m)
- Input Connector
- IEC 320-C14
- Size / Dimension
- 6.61" L x 2.80" W x 1.48" H (168.0mm x 71.0mm x 37.2mm)