首頁 > XP Power代理商 > VER36US120-JA
影像僅供參考,以產品規格為準
VER36US120-JA
型號描述:
12V 36 W AC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter Multi-Blade (Included) Input
型號:
VER36US120-JA
品牌:
XP Power
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Size / Dimension
3.72" L x 1.85" W x 1.71" H (94.5mm x 47.0mm x 43.5mm)
Voltage - Output
12V
Polarization
Positive Center
Output Connector
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Cord Length
59" (1.50m)
Operating Temperature
0°C ~ 60°C
Applications
ITE (Commercial)
Input Type
Multi-Blade (Included)
Approval Agency
CB, CCC
Form
Wall Mount (Class II)
Efficiency
Level VI, CoC Tier 1
Current - Output (Max)
3A
Input Connector
Multi-Blade
Region Utilized
International
No Load Power Consumption
75mW (Max)
Power (Watts)
36 W