VER36US120-JA
- 型號描述:
12V 36 W AC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter Multi-Blade (Included) Input
- 型號:
- VER36US120-JA
- 品牌:
- XP POWER
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Box
- Size / Dimension
- 3.72" L x 1.85" W x 1.71" H (94.5mm x 47.0mm x 43.5mm)
- Voltage - Output
- 12V
- Polarization
- Positive Center
- Output Connector
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
- Voltage - Input
- 90 ~ 264 VAC
- Cord Length
- 59" (1.50m)
- Operating Temperature
- 0°C ~ 60°C
- Applications
- ITE (Commercial)
- Input Type
- Multi-Blade (Included)
- Approval Agency
- CB, CCC
- Form
- Wall Mount (Class II)
- Efficiency
- Level VI, CoC Tier 1
- Current - Output (Max)
- 3A
- Input Connector
- Multi-Blade
- Region Utilized
- International
- No Load Power Consumption
- 75mW (Max)
- Power (Watts)
- 36 W