首頁 > XP Power代理商 > VEL36US120-EU-JA
影像僅供參考,以產品規格為準
VEL36US120-EU-JA
型號描述:
12V 36 W AC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter Fixed Blade Input
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W
型號:
VEL36US120-EU-JA
品牌:
XP Power
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Region Utilized
Europe
Form
Wall Mount (Class II)
Input Type
Fixed Blade
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output
12V
Current - Output (Max)
3A
Power (Watts)
36 W
No Load Power Consumption
75mW (Max)
Polarization
Positive Center
Applications
ITE (Commercial)
Efficiency
Level VI, CoC Tier 2
Operating Temperature
0°C ~ 60°C
Output Connector
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Cord Length
59" (1.50m)
Input Connector
CEE 7/16
Size / Dimension
3.70" L x 1.38" W x 1.83" H (94.0mm x 35.0mm x 46.6mm)