首頁 > XP POWER代理商 > ITU0324D15
影像僅供參考,以產品規格為準
ITU0324D15
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 9V - 36V Input
型號:
ITU0324D15
品牌:
XP POWER
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
2
Voltage - Input (Min)
9V
Voltage - Input (Max)
36V
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
-15V
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Current - Output (Max)
100mA, 100mA
Power (Watts)
3 W
Voltage - Isolation
1.6 kV
Applications
ITE (Commercial)
Features
Remote On/Off
Operating Temperature
-40°C ~ 80°C (With Derating)
Efficiency
84%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
8-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension
0.55" L x 0.55" W x 0.32" H (14.0mm x 14.0mm x 8.1mm)