ECM60UT31
- 型號描述:
Open Frame AC DC Converters 3 Output 5V 12V -12V 90 ~ 264 VAC Input
- 型號:
- ECM60UT31
- 品牌:
- XP POWER
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Type
- Open Frame
- Number of Outputs
- 3
- Voltage - Input
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1
- 5V
- Voltage - Output 2
- 12V
- Voltage - Output 3
- -12V
- Voltage - Output 4
- Voltage - Output 6
- Current - Output 1
- 8 A
- Current - Output 2
- 3 A
- Current - Output 3
- 500 mA
- Power (Watts)
- 60W
- Applications
- ITE (Commercial), Medical
- Voltage - Isolation
- 4 kV
- Efficiency
- Operating Temperature
- 0°C ~ 70°C (With Derating)
- Features
- Adjustable Output, Universal Input
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Size / Dimension
- 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)