首頁 > XP POWER代理商 > ECM60US24-C
影像僅供參考,以產品規格為準
ECM60US24-C
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 90 ~ 264 VAC Input
型號:
ECM60US24-C
品牌:
XP POWER
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Enclosed
Number of Outputs
1
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1
24V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Voltage - Output 6
Current - Output 1
2.5 A
Power (Watts)
60W
Applications
ITE (Commercial), Medical
Voltage - Isolation
4 kV
Efficiency
80%
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (With Derating)