首頁 > Wickmann代理商 > 0508.500MXP
影像僅供參考,以產品規格為準
0508.500MXP
型號描述:
500 mA 1 kV 1000 V Fuse Cartridge, Ceramic Requires Holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
型號:
0508.500MXP
品牌:
Wickmann
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:10 倍增量:1
Mounting Type
Requires Holder
Fuse Type
Cartridge, Ceramic
Current Rating (Amps)
500 mA
Voltage Rating - AC
1 kV
Voltage Rating - DC
1000 V
Response Time
Fast Blow
Package / Case
3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Breaking Capacity @ Rated Voltage
10kA
Melting I²t
0.259
Approval Agency
CE, cULus
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.248" Dia x 1.260" L (6.30mm x 32.00mm)