SMDJ12AJ
型號描述:
19.9V Clamp 150.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMC
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 SMDJ12A/SMC/REEL 13" Q1/T1 *STANDARD MARK SMD
型號:
SMDJ12AJ
品牌:
WeEn Semiconductors
原廠包裝量:
6000
起訂量:12000 倍增量:6000
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
150.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V
Supplier Device Package
SMC
Voltage - Breakdown (Min)
13.48V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
19.9V
Power - Peak Pulse
3000W (3kW)