P6SMAL48AX
型號描述:
77.4V Clamp 7.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMAL
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMAL
型號:
P6SMAL48AX
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
48V
Voltage - Breakdown (Min)
53.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
77.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
7.8A
Power - Peak Pulse
600W
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)