P6SMAL45AX
型號描述:
72.7V Clamp 8.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMAL
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMAL
型號:
P6SMAL45AX
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
45V
Voltage - Breakdown (Min)
50V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
72.7V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
8.3A
Power - Peak Pulse
600W
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)