P6SMAL43AX
型號描述:
69.4V Clamp 8.7A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMAL
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMAL
型號:
P6SMAL43AX
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
43V
Voltage - Breakdown (Min)
47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
69.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
8.7A
Power - Peak Pulse
600W
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)