0805N471G500CT
型號描述:
470 pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
型號:
0805N471G500CT
品牌:
Walsin Technology Corporation
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Capacitance
470 pF
Tolerance
±2%
Voltage - Rated
50V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
General Purpose
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.035" (0.90mm)