0805B473K101CT
型號描述:
0.047 μF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
型號:
0805B473K101CT
品牌:
Walsin Technology Corporation
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Capacitance
0.047 µF
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
100V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.053" (1.35mm)