0201B103J100CT
型號描述:
10000 pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
CAP CER 10000PF 10V X7R 0201
型號:
0201B103J100CT
品牌:
Walsin Technology Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:15000 倍增量:1
Capacitance
10000 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
10V
Temperature Coefficient
X7R
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Features
Ratings
Applications
General Purpose
Failure Rate
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Package / Case
0201 (0603 Metric)
Size / Dimension
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.013" (0.33mm)