V15T16-CZ200A02
- 型號描述:
Switch
SW BASIC (V15), 16A, S.P.D.T. ST
- 型號:
- V15T16-CZ200A02
- 品牌:
- WEC
- 點擊查看即時庫存
起訂量:20
倍增量:1
價格:
數量:
- Current Rating (Amps)
- 16A (AC)
- Voltage Rating - AC
- 125 V
- Actuator Type
- Lever, Straight
- Termination Style
- Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
- Mechanical Life
- 1,000,000 Cycles
- Electrical Life
- Operating Temperature
- -25°C ~ 125°C