TB003-500-P03BE
- 型號描述:
Position Wire to Board Terminal Block
Terminal block, screw type, 5.00
- 型號:
- TB003-500-P03BE
- 品牌:
- WEC
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Number of Levels
- 1
- Positions Per Level
- 3
- Pitch
- 0.197" (5.00mm)
- Mating Orientation
- Horizontal with Board
- Current
- 10 A
- Voltage
- 300 V