CMD15-21SRC/TR8
型號描述:
Red LED Indication - Discrete 2V 1206 (3216 Metric)
型號:
CMD15-21SRC/TR8
品牌:
Visual Communications Company, LLC
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Color
Red
Configuration
Standard
Lens Color
Colorless
Lens Transparency
Clear
Millicandela Rating
23mcd
Lens Style
Rectangle with Flat Top
Lens Size
2.00mm x 1.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
2V
Current - Test
20mA
Viewing Angle
Mounting Type
Surface Mount
Wavelength - Dominant
Wavelength - Peak
650nm
Features
Grade
Qualification
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package
Size / Dimension
3.20mm L x 1.50mm W
Height (Max)
1.10mm