Y149630R0000B0R
- 型號描述:
30 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
VSM1206 30R000 TCR2 0.1% B T
- 型號:
- Y149630R0000B0R
- 品牌:
- Vishay
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Resistance
- 30 Ohms
- Tolerance
- ±0.1%
- Power (Watts)
- 0.15W
- Composition
- Metal Foil
- Features
- Moisture Resistant, Non-Inductive
- Temperature Coefficient
- ±2ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Supplier Device Package
- 1206
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.025" (0.64mm)