VY2472M49Y5US63L7A
- 型號描述:
4700 pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL
- 型號:
- VY2472M49Y5US63L7A
- 品牌:
- Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 4700 pF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 440VAC
- Temperature Coefficient
- Y5U (E)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension
- 0.492" Dia (12.50mm)
- Lead Spacing
- 0.295" (7.50mm)