VY2472M49Y5US63L7
型號描述:
4700 pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL
型號:
VY2472M49Y5US63L7
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
4700 pF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
440VAC
Temperature Coefficient
Y5U (E)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.492" Dia (12.50mm)
Lead Spacing
0.295" (7.50mm)