VY2471K29Y5SG63V7
- 型號描述:
470 pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor Y5S Radial, Disc
CAP CER 470PF 440VAC Y5S RADIAL
- 型號:
- VY2471K29Y5SG63V7
- 品牌:
- Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 470 pF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 440VAC
- Temperature Coefficient
- Y5S
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Features
- Ratings
- X1, Y2
- Applications
- Safety
- Failure Rate
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Radial, Disc
- Size / Dimension
- 0.295" Dia (7.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.453" (11.50mm)
- Thickness (Max)
- Lead Spacing
- 0.295" (7.50mm)