VY2332M35Y5VS63V7
- 型號描述:
3300 pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc
CAP CER 3300PF 300VAC Y5V RADIAL
- 型號:
- VY2332M35Y5VS63V7
- 品牌:
- Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
數量:
- Capacitance
- 3300 pF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 440VAC
- Temperature Coefficient
- Y5V (F)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension
- 0.354" Dia (9.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.512" (13.00mm)
- Thickness (Max)
- Lead Spacing
- 0.295" (7.50mm)