VY2330K29U2JS63V7
- 型號描述:
33 pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor U2J Radial, Disc
CAP CER 33PF 440VAC U2J RADIAL
- 型號:
- VY2330K29U2JS63V7
- Capacitance
- 33 pF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 440VAC
- Temperature Coefficient
- U2J
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension
- 0.295" Dia (7.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.453" (11.50mm)
- Thickness (Max)
- Lead Spacing
- 0.295" (7.50mm)