VY2222M35Y5US6TV5
- 型號描述:
2200 pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
- 型號:
- VY2222M35Y5US6TV5
- 品牌:
- Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Lead Style
- Formed Leads - Kinked
- Features
- Voltage - Rated
- 440VAC
- Temperature Coefficient
- Y5U (E)
- Size / Dimension
- 0.354" Dia (9.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- 0.197" (5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.512" (13.00mm)
- Capacitance
- 2200 pF