VY2102M29Y5VS63V7
型號描述:
1000 pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc
CAP CER 1000PF 300VAC Y5V RADIAL
型號:
VY2102M29Y5VS63V7
品牌:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
1000 pF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
440VAC
Temperature Coefficient
Y5V (F)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Features
Ratings
X1, Y2
Applications
Safety
Failure Rate
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Radial, Disc
Size / Dimension
0.295" Dia (7.50mm)
Height - Seated (Max)
0.453" (11.50mm)
Thickness (Max)
Lead Spacing
0.295" (7.50mm)