VY1150K31U2JQ6TV0
- 型號描述:
15 pF ±10% 760VAC Ceramic Capacitor U2J Radial, Disc
CAP CER 15PF 760VAC U2J RADIAL
- 型號:
- VY1150K31U2JQ6TV0
- 品牌:
- Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 15 pF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 760VAC
- Temperature Coefficient
- U2J
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension
- 0.315" Dia (8.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.472" (12.00mm)
- Thickness (Max)
- Lead Spacing
- 0.394" (10.00mm)