VY1102M35Y5UQ6TV0
型號描述:
1000 pF ±20% 760VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
CAP CER 1000PF 760VAC Y5U RADIAL
型號:
VY1102M35Y5UQ6TV0
品牌:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:500 倍增量:1
Capacitance
1000 pF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
760VAC
Temperature Coefficient
Y5U (E)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Features
Ratings
X1, Y1
Applications
Safety
Failure Rate
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Radial, Disc
Size / Dimension
0.354" Dia (9.00mm)
Height - Seated (Max)
0.512" (13.00mm)
Thickness (Max)
Lead Spacing
0.394" (10.00mm)