VSSR2401103JUF
型號描述:
10k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Bussed 23 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
RES ARRAY 23 RES 10K OHM 24SSOP
型號:
VSSR2401103JUF
品牌:
Vishay Dale Thin Film
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Circuit Type
Bussed
Resistance (Ohms)
10k
Tolerance
±5%
Number of Resistors
23
Resistor Matching Ratio
Resistor-Ratio-Drift
Number of Pins
24
Power Per Element
100mW
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Grade
Qualification
Applications
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Supplier Device Package
24-SSOP
Size / Dimension
0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm)
Height - Seated (Max)
0.069" (1.76mm)